Rezerwacja
Telefoniczna

+48 22 270 11 22

Waluta
Wybierz
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • USA

Rezerwacja telefoniczna

+48 22 270 11 22

Wynajem z OC sprawcy

 

 

Wynajmij od nas samochód ZA DARMO!!!

ZADZWOŃ +48 22 122 84 48

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie

Wynajem z OC sprawcy to samochód ZA DARMO dla poszkodowanego!

 

Wynajem z OC sprawcy to opcja, która przysługuje kierowcom, których auto zostało uszkodzone przez innych uczestników ruchu drogowego podczas wypadku lub kolizji drogowej. Nie jest ważne czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy jesteś osobą fizyczną. Ważne jest, czy Twoje auto jest na tyle uszkodzone, że nie możesz się nim poruszać i że brak auta uniemożliwia Ci codzienną egzystencję. Pamiętaj, że przysługuje Ci auto zastępcze na czas od momentu uszkodzenia auta, aż do chwili końca naprawy. Europa Service Polska zapewni auto, a wszystkie koszty zawiązane z wynajmem pokryje ubezpieczyciel sprawcy. Do dyspozycji posiadamy auta nie starsze niż dwa lata. W bogatych wersjach wyposażenia, z manualną i automatyczną skrzynią biegów, z pełnym ubezpieczeniem i w kilku wariantach nadwozia: hatchback, sedan, kombi, SUV, Van i auta dostawcze.

Biorąc samochód z OC sprawcy w Europa Service Polska nie musisz zastanawiać się czy auto zastępcze należy ci się czy nie. Nie będzie interesowało cię czy sprawca posiadał prawo jazdy, ubezpieczenia. Cały proces jest przeprowadzany w formie bezgotówkowej, a my załatwiamy wszystkie formalności. Pamiętaj, że dla nas nie ma znaczenia czy twoje auto było zarejestrowane na osobę prywatną (fizyczną), firmę czy instytucję. Zadzwoń do nas, a my wyjaśnimy ci wszystkie zasady.

Wyczulamy również na dość częstą praktykę firm ubezpieczeniowych, które sugeruję, iż jest wiele ograniczeń i trudności w otrzymaniu samochodu zastępczego z OC Sprawcy. Zgłoś się do Europa Service Polska, a wyjaśnimy ci co należy zrobić, aby takie auto otrzymać sprawnie i szybko.

Nasi klienci często narzekają na samochody zastępcze wypożyczone wprost z warsztatu, w którym naprawiają swoje auto. Niestety te auta są bardzo często w słabym stanie technicznym. Są zaniedbane, z olbrzymim przebiegiem, a nierzadko nawet niebezpieczne. Europa Service Polska gwarantuje pełne bezpieczeństwo i samochody przekazane w nieskazitelnym stanie.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu na stronach Rzecznika Finansowego.

 

Miałeś wypadek? Sprawdź wynajem z OC sprawcy!

Wystąpił błąd

Musisz wybrać samochód
OK

Wystąpił błąd

Odśwież stronę i spóbuj ponownie
OK

Wystąpił błąd

Zaznacz, aby się zalogować
OK

Zbyt wczesny wynajem

Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem
OK

Zbyt wczesny wynajem

Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 72 godziny skontaktuj się z naszym biurem lub skorzystaj z płatności przy odbiorze
OK